Як схуднути з bellydance

Як схуднути на 10 кг завдяки танцям

21.07.2021 от AdminBellyDance 0

Професійні артисти із задоволенням демонструють накачане підтягнуте тіло. Безумовно, в досягненні такої фізичної форми дуже допомагають танці. Але чи вийде почати схуднення звичайній жінці, якщо вона займеться хореографією? Який вид танців краще підійде для зниження ваги? Чи є обмеження для втрати зайвих кілограмів таким способом? Відповіді допоможе знайти сайт Bellydance.com.ua

Як зрозуміти, чи потрібне організму схуднення

Чи потрібно вам худнути?

У прийнятті рішення схуднути головним фактором буде самопочуття і бажання жінки. Одним хочеться носити тільки розмір одягу S і кожен зайвий кілограм викликає тривогу. Інші ж, спокійно носять XL, не відмовляють собі у смачненькому, відкладають думки про дієти на потім.

Необхідність зниження або ж набору відсутнього ваги може визначити лікар або фітнес-тренер. Показник, який визначає оптимальне співвідношення ваги і зросту називається індекс маси тіла.

Танці як комплекс вправ для схуднення

Класична формула схуднення — зниження надходження калорій плюс збільшення їх витрат. Монодиета на рисі або гречці і підрахунок калорій, при якому дозволяється шматочок шоколаду, м’ясо, сухофрукти, відрізняються тільки зовні. З несмачною їжі можна отримати навіть надлишок калорій, додавши собі почуття роздратування і злості. У той же час, реально є все, що хочеться, але в точно розрахованих кількостях і худнути із задоволенням.

Схожа картина і з підвищенням витрати калорій. Необхідні 300 калорій можна спалити, застосовуючи виснажливий біг або більш приємні танці.

Домашні тренування

Тренування у себе вдома — одне з основних переваг танців як комплексу вправ. Початківцю танцюристу не потрібно нікуди ходити і бентежитися під чужими поглядами. Досить в будь-який момент включити відповідну музику і почати рухатися. Неважливо в якому стилі буде танець, він просто повинен бути досить енергійним.

Якщо однією музики недостатньо, можна включити навчальне відео. Не біда, що відразу не вийде точно повторити за інструктором. Недолік плавності і чіткості рухів з надлишком заміщається задоволенням від танців. Особливо, коли починає виходити. При будь-яких фізичних навантаженнях відбувається виділення ендорфінів — гормонів, що дають задоволення. У поєднанні із запальною музикою набагато легше досягається високий позитивний ефект. Якщо танцювати не тільки у свята, а регулярно, зайва вага однозначно відступить.

Переваги групових занять

У домашніх танців є і недоліки. В першу чергу — нестача місця в квартирі, адже у більшості житло в нашій країні не надто просторе. Інший підступний момент — непомітно підібратися лінь або, як кажуть зараз, прокрастинація.

Ще один негативний момент домашніх танців — це відсутність спілкування. Не обов’язково це схвалення тренера. Результат схуднення набагато приємніше, коли його помічають інші люди, з якими можна обговорити свої і чужі успіхи. Неспроста в багатьох вітчизняних фітнес-клубах ведуться марафони схуднення з особистим рейтингом учасників і навіть грошовими призами.

Коли танці будинку перестають приносити колишню радість, приходить час записатися в найближчий танцювальний або спортивний клуб. Для початку на місяць, а далі як вийде.