Яка фігури при заняттях Bellydance

Скільки потрібно займатися Bellydance, щоб була красива фігура?

21.07.2021 от AdminBellyDance 0

Щоб зміцнити своє тіло, спортсменці досить займатися танцем живота не менше 30 хвилин на добу. Але краще записатися на спеціальну секцію з беліденсу. Там спортсменці дадуть інтенсивне навантаження. Завдяки їй, вона зможе поліпшити стан свого тіла. І знайти спортивну фігуру. Займатися цим видом спорту можна в будь-якому віці. Щоб навчитися базовим навичкам танцю живота, дівчині потрібно освоїти виконання декількох елементів. Навчитися робити різні «вісімки». А також рухи стегнами. Під час виконання беліденса спортсменка повинна робити красиві, жваві рухи тіла.

Під час виконання танцю живота потрібно тримати поставу

Під час виконання беліденса спортсменка повинна тримати поставу. Спина дівчинки повинна бути прямою. Її плечі теж повинні бути прямими.

Як потрібно виконувати беліденс?

Під час виконання беліденса спортсменка повинна бути максимально розкутою. У танці живота можна імпровізувати. Якщо дівчинка забуде певний рух під час танців, то вона зможе замінити його на будь-яке інше. У тому випадку, якщо навчиться імпровізувати і підлаштовуватися під ситуацію, що склалася.

Які рухи є в танці живота?

У танці живота є величезна кількість різноманітних рухів. Давайте розглянемо основні з них.

«Турецька статуя»

В рамках виконання «турецької статуї», спортсмени роблять наступне. Спортсменка розміщує ноги на ширині плечей. При цьому, трохи згинає їх. Після цього, спортсменка розводить руки. Праву руку піднімає о-пліч. Долоню розміщує так, щоб вона перебувала нагорі. Після цього, дівчина опускає руки вниз. Долоні загинає у внутрішню частину. В сторону свого тіла.

«Магічне коло»

У вправі «магічне коло» дівчата танцюють тільки животом. Голова під час виконання цього елемента танцю не рухається. Плечі і руки — теж. Нижня частина тіла теж стоїть на місці. В рамках цієї вправи, дівчина повинна:

Винести торс вправо.

Перенести його вперед.

Перенести торс вліво.

Перенести торс назад, назад.

Кожен рух має бути плавним. І ні в якому разі не різким.

«Вісімка»

В рамках цієї вправи, дівчина викручує праве стегно назад. Після цього, спортсменка робить півколо стегнами. Аналогічні дії спортсменка здійснює і лівим стегном. В цьому і полягає суть вісімки. Ці три руху — основні в беліденсе. Для початку занять досить буде вивчити тільки їх.

Різновиди танців живота
Фахівці повідомляють, що в світі створено 50 відгалужень танцю живота. Давайте розглянемо основні з них.

Єгипетський танець живота

В Єгипті беліденс, на відміну від класичної версії, танцюють в закритих костюмах. Дівчата роблять руху дуже плавно. Чи не різко. В Єгипті беліденс є народним танцем.