Історія розвитку Bellydance

Історія появи Беліденса і його розвиток

21.07.2021 от AdminBellyDance 0

Беліденс був створений в Єгипті. В давні часи. Спочатку танець живота виконували для розваги. Ніякого релігійного підтексту в ньому не було. Пізніше, в Єгипті стало розвиватися мусульманство. Більшість жителів країни прийняли цю релігію. І примкнули до неї. Через прихід мусульманства, танець живота єгиптяни стали виконувати рідше. Тому, що відкритий живіт суперечив правилам мусульманства. Оскільки, за канонами релігії, дівчата повинні прикривати свої частини тіла. Через це беліденс перестали танцювати в Єгипті. Через кілька століть, в 19 столітті, Африку завоювали французи. Вони повернули традиції виконання беліденса в культуру ряду країн. Танець живота знову почали виконувати в Єгипті. Він почав набувати популярності.

На розвиток танцю живота вплинуло кілька країн

Через кілька століть після приходу в Африку французів, беліденс почав активно розвиватися. Ряд держав привнесли в нього елементи своїх національних танців. У розвитку беліденса взяли участь такі країни:

  1. Греція.

2. Північна Африка.

3. Туреччина.

4. Індія.

І ряд інших держав. Також, на танець живота сильно вплинули цигани і іспанці.

Беліденс танцюють як сольно, так і в групах

Більшість видів танців живота виконуються сольно. Однак, існують напрямки беліденса, в яких дівчата виступають в групах.

Танець живота можна виконувати у всіх країнах, крім Середнього Сходу
У наш час беліденс розвинений практично у всіх державах. Крім Середнього Сходу. Там це робити заборонено.

На Північному Сході дуже сильно розвинений Іслам. А його правила забороняють дівчатам виконувати танці для публіки. І вже тим більше виступати з відкритими животом і плечима.

Особливості танцю живота

Танець живота протягом всієї історії свого розвитку удосконалювався. У нього постійно додавалися елементи з інших видів танців. Деякі напрямки теж запозичили ряд рухів з беліденса. Наприклад, частина елементів у танцю живота запозичив фламенко. Завдяки bellydance, спортсменка зможе навчитися демонструвати глядачам свою красу. Вона навчиться бути чуттєвої, еластичною і граціозною. У танці живота спортсменки не тільки показують різні рухи тіла. За допомогою нього дівчата проявляють емоції. І піднімають настрій оточуючим. Танець живота дуже популярний на сході. Його виконують практично на будь-якому арабському святі.