Bellydance в Україні

Аксесуари та одяг для танцю живота

21.07.2021 от AdminBellyDance 0

Костюм для тренувань і виступів має ряд особливостей і відрізняється від звичного хореографічного трико. Східне плаття — частина образу і самого танцю, тому аксесуари необхідні для занять.

На сцені взуття не завжди використовується, танцюристи працюють переважно босоніж або в туфлях, зшитих на замовлення. А ось для тренувань обов’язково потрібні спеціальні шкарпетки, з нековзною підошвою або східні балетки лезо. Деякі використовують гімнастичні напівчешки. Займатися в залі босоніж просто негігієнічно, а новачкам доводиться крім того терпіти і заліковувати мозолі — неминучі супутники перших місяців занять.

Одяг та аксесуари Bellydance

Чоловіки зазвичай тренуються топлес або в коротких жилетах. Жінкам потрібен топ, максимально відкриває живіт, руки і декольте. Для відпрацювання деяких рухів використовуються спеціальні накладки для грудей.

Також новачкам знадобиться трико і м’яка пов’язка на стегнах з намистом. Дзвін монет при кожному русі допомагає тримати тіло і підлаштовуватися під ритм в тих елементах, які виконуються без музики або під звуки ударних.

Надалі для підготовки до виступів корисно придбати жорсткий пояс, шаровари і спідницю. Це необхідно, щоб тіло звикло до дотиків корсетного пояса. Крім того, носіння східної атрибутики дозволить виключити натирання і «приручити» вага численних складок важкої тканини.

Естрадні наряди вражають своєю пишністю — хитромудрим шиттям, стразами, камінням, металевими елементами і безліччю аксесуарів: тюрбани, вуалі, багатошарові намиста, ручні та ножні браслети. Багато танцівники шиють атласні і шкіряні східні туфлі із загостреними, піднятими вгору носами або відкриті сандалі. Класичний жіночий костюм складається з розшитого ліфа, широкого жорсткого пояса, спідниці або шароварів з розрізами.